OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 05.05.13 ROK WIARY

8.00 BIESOWICE + Barbara Gwoździak - w 2 miesiąc od śmierci
  9.30 PŁOCKO + Jadwiga Maciej Butkiewicz Helena Władysław Pliskowski
  11.00 PRZYTOCKO + Janina Marian Czesław Eugenia Czerwiński
  12.30 BIESOWICE W intencji jubilata Marcina, oraz solenizantów dwóch Iren i Zygmunta

2. INTENCJE - Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego Rok C
   8.00 BIESOWICE + Marek Izydor Bańczyk
   9.30 PŁOCKO + Jadwiga Maciej Butkiewicz Helena Władysław Pliskowski
  11.00 PRZYTOCKO 1.W intencji Zofii okazji imienin i 70 r. urodzin od syna córki i wnucząt
                              2.W intencji dzieci przeżywających 1 r. sakramentów: Spowiedzi i Komunii
   12.30 BIESOWICE Uroczystość Komunii - w intencji 11 dzieci przystępujących do sakramentu

3. Biesowice - jeszcze raz serdecznie Bóg zapłać rodzinie Kołodziejczyk za sprzątnięcie Kościoła i przygotowanie go na dzisiejszą liturgię. Na przyszłą niedziele proszę o to kolejną rodzinę z listy.

4. Biesowice - serdecznie zapraszam na nabożeństwa majowe i Msze św. w ciągu tygodnia: poniedziałek, środa i piątek o g. 16.30 wystawienie Najświętszego sakramentu, majowe i Msza św., a we wtorek i czwartek Msza o g. 9.00, po niej wystawienie Najświętszego sakramentu i majowe.

5. Biesowice - w piątek od g. 16.00 spowiedź przed I Komunią św. dla dzieci oraz ich rodzin.

6. Jak co tydzień zachęcam do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny.

7. Po Mszy zapowiadana dodatkowa zbiórka ofiar na diecezjalne sanktuarium w Skrzatuszu.

8. W miniony czwartek mieliśmy w Parafii pogrzeb naszej parafianki mieszkanki Pustowa + Janiny Wróblewskiej l. 66, która została pochowana na starym cmentarzu komunalnym w Miastku. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie ….

9. Biesowice / Płocko - po Mszy św. krótkie spotkanie Żywego Różańca i zmiana tajemnic. Intencja na maj - za dzieci, które w tym miesiącu w naszej Parafii przystąpią do I Spowiedzi i Komunii.

10. W piątek od g. 14.00 odwiedzę z posługą sakramentalną chorych w Biesowicach, a w sobotę od g. 9.00 udam się do chorych i starszych parafian w pozostałych wioskach.

11. Płocko - dziś o g. 16.00 zapraszam na spotkanie w kościele w sprawie malowania świątyni

12. Tradycyjnie wszystkim solenizantom /tkom - Irenom, Jakubom, Filipom, Waldemarom, Paniom i Panom Stanisławom, jubilatom/tkom tego tygodnia składam życzenia błogosławieństwa Bożego.