OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 28.04.13 ROK WIARY

8.00 BIESOWICE + Barbara Gwoździak - w 2 miesiąc od śmierci
   9.30 PŁOCKO + Jadwiga Maciej Butkiewicz Helena Władysław Pliskowski
   11.00 PRZYTOCKO Brak intencji
   12.30 BIESOWICE W intencji jubilata Marcina oraz Ireny, Ireny i Zygmunta z okazji imienin

4. Biesowice - serdecznie zapraszam na Msze św. w ciągu tygodnia: poniedziałek, środa o g. 17.00, wtorek i czwartek o g. 9.00. W środę od g. 16.30 adoracja Najświętszego sakramentu, nabożeństwo majowe. W piątek przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski - porządek  Mszy św. jak w niedzielę i święta. Z tej racji w ten piątek nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. 2 maj to Dzień Flagi RP, proszę wywiesić flagę narodową. Jeśli ktoś nie ma to po Mszy można nabyć flagę narodową.

5. Jak co tydzień zachęcam do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny + CD

6. Płocko - Msza w rocznicę I Komunii w niedzielę 12.05.2013 podczas Mszy św. o g. 9.30. Prośba o zdjęcia z ubiegłorocznego festynu parafialnego, który odbył się w Płocku.

7. Biesowice - w piątek po Mszy o g. 18.00 w salce w budynku plebanii spotkanie Kręgu Biblijnego.

8. Rozpoczynamy powoli sezon grillowy, dlatego przy okazji pragnę przypomnieć, że w każdy piątek obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

9. Jutro w Biesowicach o g. 19.00 w salce w budynku plebanii spotkanie Rady Parafialnej.

10. Tradycyjnie wszystkim solenizantom/tkom Józefom Zygmuntom, Irenom,  jubilatom/tkom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.