OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 05.05.2024

1. INTENCJE - 05.05.2024 - V Niedziela Wielkanocna - ROK B
17.00 MZDOWO + + Genowefa Pawlik, zmarłych z rodzin Pawlik i Pytlarz - od męża Józefa
8.00 BIESOWICE + + Katarzyna Jan - 1 r. śmierci - Pakos oraz zmarłych z rodzin Pakos, Weicholz i Majkusiak
9.30 PŁOCKO + + Stanisława - 55 r. śmierci - Jan Karniej oraz ich dzieci Marię, Jadwigę, Władysława i Wacława - intencja od wnuków
11.00 PRZYTOCKO W intencji tegorocznych maturzystów Zuzanny, Olgi, Ani i Jarosława
12.30 BIESOWICE  + + Czesława - 9 r. śmierci - Zygmunt - 31 r. śmierci - Urbaniak

2. INTENCJE - 12.05.2024 - Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego - ROK B
17.00 MZDOWO + Paweł Bućko w 6 m. od śmierci - intencja od uczestników pogrzebu
8.00 BIESOWICE
9.30 PŁOCKO + + Halina Tadeusz Urbanowicz i zmarłych z tej rodziny
11.00 PRZYTOCKO + + Bronisława Łyszyk w 6 m. od śmierci, jej męża Michał i córkę Basię - ostatnia z intencja od uczestników pogrzebu Bronisławy
12.30 BIESOWICE  W intencji 12 dzieci przystępujących do I Komunii Świętej
3. Biesowice - rodzinie Słomczewski / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na dzisiejszą Liturgię.
4. Wyjątkowo, bo w drugi piątek i sobotę miesiąca odwiedzę z posługą sakramentalną chorych i starszych parafian. W piątek od g. 11.00 w Biesowicach, w sobotę od g. 9.00 w pozostałych wioskach z terenu naszej Parafii.
5. Biesowice - zapraszam nabożeństwa majowe i Msze św. w ciągu tygodnia.
W poniedziałek za + + Jadwigę Józefa Młynarczak, zmarłych z tej rodziny, Reginę Konstantego Niedzielski i zmarłych z tej rodziny, zmarłe siostry, szwagrów, braci i bratowe, Małgorzatę Rynkiewicz oraz Tomasza Wirwickiego.
We wtorek Msza za + + Marię Bak oraz Jej córki Marie i Zofię.
W środę za Msza za  + + Stanisławę Runkowską w 4 r. śmierci, Jej męża Ignacego, ich córki Genowefę, Irenę, syna Mariana oraz Józefa Kogut.
W czwartek od g. 16.30 adoracja, potem majowe i Msza błagalna o szczęśliwy przebieg operacji i łaskę zdrowia dla pewnej osoby.
W piątek Msza w intencji rodzin przyjmujących kapliczkę Matki Bożej Pielgrzymującej.
6. Osoby jadące na parafialną pielgrzymkę do Medjugorie proszę o dokonanie przedpłaty.
7. Polecam kolejny numer Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy świętej.
8. Płocko - zapraszam w najbliższy piątek na g. 18.30 na nabożeństwa majowe i Mszę św. sprawowaną za + + Jadwigę Macieja Butkiewicz, Rozalię i Michała Staszko.
9. Osoby chcące jechać 25.05.24 na święcenia kapłańskie do Kołobrzegu proszę o kontakt.
10. Wszystkim solenizantkom - Irenom, Stanisławom / solenizantom, jubilatkom / jubilatom tego tygodnia składam serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.