OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 07.04.13 ROK WIARY

1. INTENCJE-7.04.2013 II Niedziela Wielkanocna /MIŁOSIERDZIA BOŻEGO Rok C
  8.00 BIESOWICE Msza dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże dla Małgorzaty i Fulvia, Radosława i Dagmary i ich córeczki Kornelii
    9.30 PŁOCKO Msza dziękczynna do Bożego Miłosierdzia w intencji pewnej osoby
   11.00 PRZYTOCKO + Katarzyna Dwulit w 1 miesiąc od śmierci
   12.30 BIESOWICE + Marianna Wiśniewska w 3 miesiąc od śmierci

2. INTENCJE - 14.04.2013  III Niedziela Wielkanocna Rok C
    8.00 BIESOWICE + Renata Rychter w 9 rocznicę śmierci
    9.30 PŁOCKO W intencji Renaty i Romualda w 20 rocznicę ślubu
    11.00 PRZYTOCKO + Paweł Czok w 5 rocznicę śmierci
   12.30 BIESOWICE  W intencji Moniki i Marcina Halwas w 1 rocznicę ślubu
3. Biesowice - jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła ( nie było ) i przygotowania go na dzisiejszą liturgię.    Na przyszłą niedzielę proszę o to kolejną rodzinę z listy.
4. Biesowice - serdecznie zapraszam na Msze św. w ciągu tygodnia: poniedziałek - Uroczystość Zwiastowania Pańskiego środa i piątek o g. 17.00, wtorek i czwartek o g. 9.00. W środę od 16.30 adoracja Najświętszego sakramentu, potem nowenna do MBNP, w piątek przed Mszą koronka do Miłosierdzia Bożego.
5. Jak co tydzień zachęcam do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Arka
6. Zapowiedzi przedślubne: sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć: nasza parafianka panna Agnieszka Daria Wasilewska z naszym parafianinem kawalerem Kamilem Piotrem Rzeszutkiem - zapowiedź I oraz nasz parafianin kawaler Stanisław Ginter z panną Pauliną Magdaleną Kupczyk z Parafii Broczyno - zapowiedź I.
7. Biesowice - w czwartek o g. 18.00 w salce w budynku plebanii spotkanie Rady Parafialnej.
8. Biesowice - w piątek po Mszy o g. 18.00 w salce w budynku plebanii spotkanie Kręgu Biblijnego.
9. Biesowice / Płocko - po Mszy spotkanie Żywego Różańca - intencja za Ojca świętego Franciszka.
10. Na początku Wielkiego Postu były rozdawane skarbonki wielkopostne, proszę złożyć je przed ołtarzem.
11. Dziś w Niedzielę Bożego Miłosierdzia przypada patronalne Święto Caritas, po Mszy dodatkowa zbiórka ofiar na Caritas.
12. Tradycyjnie wszystkim solenizantkom / solenizantom, jubilatkom / jubilatom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.