OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 31.03.13 ROK WIARY

1. Życzenia wielkanocne - Niech Zmartwychwstały Chrystus nasz Pan umacnia w nas to co słabe, niech każdego dnia rozpala nasze serca żywą wiarą, byśmy coraz mocniej kochali, a przez to wiernie wypełniali to co jest istotą naszej wiary….

2. INTENCJE -  31.03.2013  Niedziela Wielkanocna / Zmartwychwstania Pańskiego Rok C
    6.00 BIESOWICE REZUREKCJA - Za Parafian
    9.30 PŁOCKO + Łucja Raczyńska w 13 r. śmierci od męża i dzieci
    11.00 PRZYTOCKO  + Helena Adamiuk w 1 r. śmierci - ks. Kapelan
    11.00 MZDOWO O Boże błogosławieństwo, zdrowie dla Jadwigi Piechaczek -                        ks. proboszcz
    12.30 BIESOWICE W intencji Zygmunta Rychlińskiego z okazji 75 rocznicy urodzin

3. INTENCJE - 01.04.2013  Poniedziałek Wielkanocny Rok C
    8.00 BIESOWICE + Jan Maria Szyszka Mateusz Mroczkowski Janusz Hnat                               9.30 PŁOCKO + Helena Adamiuk w 1 r. śmierci
    11.00 PRZYTOCKO  Brak intencji
    12.30 BIESOWICE  + Zofia Stanisław Pilarski Stanisław Bogacz Eryk Dzwonkowski

4.  Biesowice - serdeczne Bóg zapłać rodzinie Zeszutek za sprzątnięcie kościoła i przygotowania go na dzisiejszą liturgię. Na przyszłą niedzielę proszę o to samo kolejną rodzinę z listy.

5.  Biesowice - serdeczne Bóg tym, złożyli ofiary na kwiaty do Bożego Grobu, również tym, którzy uczestniczyli w Liturgii Wielkiego Czwartku, Piątku i Soboty. Dziękuję asyście, osobom czytającym, śpiewającym oraz za przygotowanie tzw. Ciemnicy i Bożego Grobu.

6. Jak co tydzień zachęcam do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny.

7. Płocko - serdeczne Bóg zapłać tym którzy uczestniczyli w Liturgii Wielkiego Czwartku i Piątku oraz za przygotowanie tzw. Bożego Grobu.

8. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W Biesowicach w piątek od g.14.00 odwiedziny chorych z posługą sakramentalną, w a sobotę od g. 9.00 w pozostałych wioskach.

9. Jutro - Poniedziałek Wielkanocny ofiary z tacy będą przeznaczone na Katolicki Uniwersytet Lubelski

10. W ten piątek - oktawa Wielkanocy - nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

11. Tradycyjnie wszystkim solenizantkom / solenizantom, jubilatkom / jubilatom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.