OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 02.05.2024

1. INTENCJE - 02.06.2024 - IX Niedziela zwykła - ADORACYJNA - ROK B
17.00 MZDOWO + + z rodzin Olaniecki i Szatyn
8.00 BIESOWICE + + Marian Pawlik w 20 r. śmierci i rodziców z obojga stron
9.30 PŁOCKO + + Anatol -28 r. śmierci- Anna Caplin, córkę Lidię, synów Jerzego i Witolda
11.00 PRZYTOCKO + + Roman Stanisława Hylarecki Halina Gawin Genowefa Jeziorska
12.30 BIESOWICE + + Franciszek Piechowski w 1 r. śmierci oraz Jego syna Jacka

2. INTENCJE - 09.06.2024 - X Niedziela zwykła - ROK B
17.00 MZDOWO + + Czesław Borek w 13 r. śmierci, Jego rodziców Janinę i Stanisława oraz Feliksa Borek
8.00 BIESOWICE Msza dziękczynna Heleny i Dominika Kleina w 15 r. Ich ślubu
9.30 PŁOCKO + + Stefania - 1 r. śmierci - Kazimierz Sadolewski
11.00 PRZYTOCKO + + Tomasz Cyrankowski z okazji urodzin i Jego tatę Ryszarda
12.30 BIESOWICE + + Janina - 4 r. śmierci - Jan - 24 r. śmierci - Przytuła ich córkę Halinę, zięcia Piotra i zmarłych z rodzin Przytuła i Budek

3. Biesowice - P. Annie Strzelczyk / Płocko / Pustowo / Przytocko / Mzdowo - serdeczne Bóg zapłać za za sprzątnięcie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na dzisiejszą Liturgię.
4. Biesowice - zapraszam na nabożeństwa czerwcowe oraz Msze święte w ciągu tygodnia.
W poniedziałek Msza za + + Helenę Lucjana Oborzyńskich ich synów Jerzego i Zdzisława oraz synową Krystynę.
We wtorek za + Genowefę Pawlik z okazji urodzin.
W środę Msza za + Anielę Buczek w 1 m. od śmierci, Jej męża Jana oraz ich syna Czesława.
W czwartek od g. 16.30 adoracja, potem Msza za + Krystynę Wasilewską - intencja od Jej koleżanek ze szkółki.
W piątek Msza za parafian.

5. Polecam kolejny numer Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy świętej.

6. Płocko - zapraszam w piątek na g. 18.30 na nabożeństwo czerwcowe oraz Mszę świętą sprawowaną za + Jana Malewskiego w 6 m. od śmierci - to kolejna z intencji od  uczestników Jego pogrzebu.

7. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca, dni odwiedzin chorych oraz starszych parafian z posługą sakramentalną. W piątek w Biesowicach od g. 11.00. Natomiast odwiedziny chorych w pozostałych wioskach odbędą się w sobotę od g. 9.00.
8. Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć: nasz parafianin mieszkaniec Pustowa kawaler Dawid Paweł Lampkowski z panną Pauliną Piasecką zamieszkałą w Parafii Żydowo - zapowiedź II.

9. Wszystkim solenizantkom / solenizantom, jubilatkom / jubilatom tego tygodnia składam serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.