OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 23.07.2023

1. INTENCJE - 23.07.2023 - XVI Niedziela zwykła - Rok A

17.00 MZDOWO W intencji Julii Kołakowskiej w 22 r. urodzin
8.00 BIESOWICE  + Władysław Listowski w 9 r. śmierci Helena Kazimierz Biedulski
9.30 PŁOCKO + + Andrzej Pliskowski w 8 m. od śmierci i Jego rodziców Marię i Wiktora
11.00 PRZYTOCKO Msza dziękczynna w intencji Jubilatki Marii Rup w 50 r. urodzin
12.30 BIESOWICE + + Wanda Tadeusz Toman

2. INTENCJE - 30.07.2023 - XVII Niedziela zwykła - Rok A
18.00 MZDOWO + Zofia Butkiewicz w 2 m. od śmierci - od uczestników pogrzebu
8.00 BIESOWICE + Elżbieta Halczuk w 14 r. śmierci
9.30 PŁOCKO + + Ryszard Olaniecki w 2 r. śmierci i zmarłych z rodzin Olaniecki, Szatyn
11.00 PRZYTOCKO + + Stanisław Ginter w 2 r. śmierci, Eugeniusz Pacer w 1 r. śmierci
12.30 BIESOWICE + Violetta Bogacz w 3 r. śmierci

3. Biesowice - rodzinie Kowalski / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na dzisiejszą Liturgię. Biesowice - P. Andrzejowi Ciesielskiemu i Jego ekipie za wykoszenia trawników z terenu kościelnego.

4. Polecam kolejny numer Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy świętej.

5. Biesowice - zapraszam na Msze św. w ciągu tygodnia. W poniedziałek Mszy nie będzie. We wtorek Msza za parafian, w środę o g. 17.00 nowenna do MB Nieustającej Pomocy oraz Msza w intencji rodzin przyjmujących kapliczkę Matki Bożej Wędrującej. W czwartek od g. 16.30 cicha adoracja i o g.17.00 Msza błagalna o łaskę zdrowia i błogosławieństwo B. dla Krzysztofa. W piątek o g. 17.00 Koronka do Miłosierdzia B. i Msza za + Franciszka Piechowskiego w 2 m. od śmierci - kolejna z intencji od uczestników Jego pogrzebu.

6. Płocko - w najbliższy piątek zapraszam na g. 18.30 na Koronkę do Miłosierdzia B. i Mszę za + Romana Kołwzana w 1 r. śmierci, Jego rodziców Stanisławę i Jana oraz rodzeństwo Annę Franciszka Jana Stanisławę i Józefę.

7. W przyszłą niedzielę będziemy modlić się za wszystkich kierowców, a po Mszy świętej poświęcimy pojazdy. Będzie też można nabyć breloczek do kluczy z podobizną św. Krzysztofa patrona kierowców.

8. Wszystkim solenizantkom - Annom / tom - Krzysztofom, Jakubom oraz jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.