OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 20.10.13 ROK WIARY

11.00 PRZYTOCKO  + Zbigniew Daniłko - 20. gregorianka
   12.30 BIESOWICE  + + Marianna Antoni Edward Rychliński Jadwiga Dubiel

2. INTENCJE - 27.10.2013 XXX Niedziela zwykła Rok C
   8.00 BIESOWICE  + + Władysław - 11. r. śm. - jego rodziców Stanisława Bolesław Trusiak
   9.30 PŁOCKO  + Michał Kuc - 10. r. śmierci - Rozalia Kawiak - 15. r. śmierci
   11.00 PRZYTOCKO  + Zbigniew Daniłko - 27. gregorianka
   12.30 BIESOWICE  + + Stanisław Onichowski - intencja żony - i rodziców z obojga stron

3. Biesowice - rodzinie Kotas / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej  na dzisiejszą liturgię.

4. Dziś gościmy w Parafii Konrada Kochańskiego kleryka 1 roku Wyższego Seminarium Duchownego z Koszalina, który po Mszach będzie zbierał dodatkowe ofiary na utrzymanie w/w Seminarium.

5. Jak co tydzień serdecznie polecam prasę katolicką: Gościa Niedzielnego.

6. Biesowice - serdeczne zapraszam na nabożeństwa różańcowe i Msze w tygodniu. W poniedziałek, środę i piątek o g. 16.30 wystawienie Najświętszego sakramentu i nabożeństwo różańcowe, a po nim Msza św. We wtorek i czwartek o g. 9.00 Msza św. i po Niej różaniec.

7. Biesowice - serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na wykonanie nowego krzyża na naszym cmentarzu parafialnym i zagospodarowanie terenu wokół tego krzyża.

8. Są jeszcze do odebrania w zakrystii kartki na wypominki, proszę o wyraźne ich wypisywanie.

9. W piątek na g. 18.00 do salki w budynku plebanii zapraszam na spotkanie Kręgu Biblijnego.

10. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Papieskie Dzieła Misyjne.