OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 13.10.13 ROK WIARY

1. INTENCJE - 13.10.2013 XXVIII Niedziela zwykła Rok C - XIII Dzień Papieski
   8.00 BIESOWICE  Za Parafian  - z dnia
   9.30 PŁOCKO  + + Tadeusz - 8. r. śmierci - Zdzisław Stanisław Franciszek Anna Kamiński
   11.00 PRZYTOCKO  + Zbigniew Daniłko - 13. gregorianka
   12.30 BIESOWICE  O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla dzieci i wnuków od dziadków

2. INTENCJE - 20.10.2013 XXIX Niedziela zwykła Rok C
   8.00 BIESOWICE  + + z rodzin Brandt Stramel  Drozdalski i Lewandowski
   9.30 PŁOCKO  + Józef - 1. r. śmierci - Janina Wróblewski
   11.00 PRZYTOCKO  + Zbigniew Daniłko - 20. gregorianka
   12.30 BIESOWICE  + + Marianna Antoni Edward Rychliński Jadwiga Dubiel

3. Biesowice / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej  na dzisiejszą liturgię.

4. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w Parafii kleryka WSD z Koszalina, który po Mszach będzie zbierał dodatkowe ofiary na utrzymanie naszego Wyższego Seminarium Duchownego.

5. Jak co tydzień serdecznie polecam prasę katolicką: Gościa Niedzielnego.

6. Biesowice - serdeczne zapraszam na nabożeństwa różańcowe i Msze w tygodniu. W poniedziałek, środę i piątek o g. 16.30 wystawienie Najświętszego sakramentu i nabożeństwo różańcowe, a po nim Msza św. We wtorek i czwartek o g. 9.00 Msza św. i po Niej różaniec.

7. Biesowice - serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na wykonanie nowego krzyża na naszym cmentarzu parafialnym i zagospodarowanie terenu wokół tego krzyża.

8. Po Mszy będą rozdawane kartki na wypominki, proszę o wyraźne ich wypisywanie.

9. Dziś po raz 13 obchodzimy Dzień Papieski połączony ze zbiórką ofiar na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. W Płocku o g. 9.00, a w Biesowicach o g. 12.00 zapraszam na modlitwę różańcową połączoną z rozważaniami błogosławionego JP II.

10. W piątek na g. 18.00 do salki w budynku plebanii zapraszam na spotkanie Kręgu Biblijnego.

11. Tradycyjnie wszystkim solenizantkom - Jadwigom, Teresom, Łukaszom ,  jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.