OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 08.09.13 ROK WIARY

1. Intencje - 08.09.2013 XXIII Niedziela zwykła Rok C

8.00 BIESOWICE + + Jan Ciulkiewicz - 1. r. śmierci i jego rodziców Marię i Franciszka

9.30 PŁOCKO + + Anna Franciszek Józef Zdzisław Tadeusz Kamiński

11.00 PRZYTOCKO + Zofia Zenon Wożniak

12.30 BIESOWICE + + Józef Wiński - 19. r. śmierci Zofia Franciszek Machuta

2. Intencje - 15.09.2013 XXIV Niedziela zwykła Rok C

8.00 BIESOWICE W intencji Radosława w 26. r. urodzin jego żonę Dagmarę i córkę Kornelię

9.30 PŁOCKO + + Teodor Weronika Raczyński

11.00 PRZYTOCKO 1. + Tadeusz Rup w 1. miesiąc od pogrzebu

2. + Katarzyna Sikora - 20. r. śmierci

12.30 BIESOWICE W intencji jubilatów małżeńskich Stanisławy i Jana w 42. r. ślubu

3.Biesowice - P. Beacie Cieszyńskiej / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła i przygotowanie go na dzisiejszą liturgię.

4.Płocko - po Mszy odbędzie się krótkie spotkanie Koła Żywego Różańca i zmiana tajemnic.

5.Jak co tydzień serdecznie polecam prasę katolicką: Gościa Niedzielnego.

6.Biesowice - serdeczne zapraszam na Msze w tygodniu. W poniedziałek środę i piątek Msze o g.17.00, we wtorek i czwartek o g. 9.00. W każdą środę od g. 16.30 zapraszam na półgodzinną adorację Najświętszego Sakramentu, którą będzie kończyła się nowenną do MBNP i po Msza święta. W piątki również o g. 17.00 koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza.

7.Biesowice - serdeczne Bóg zapłać za składane ofiary na wykonanie nowego krzyża na cmentarzu.

8.Rozpoczynamy w naszej Parafii kolejny cykl przygotowań do sakramentu bierzmowania, proszę aby po stosowne deklaracje zgłaszali się ci, którzy chcą przystąpić do tego sakramentu jesienią 2015 r .

9.Ofiary złożone dziś na tacę są przeznaczone na Skrzatusz. Mamy 10 wolnych miejsc dla młodzieży na czuwanie w Skrzatuszu 14.09.13. Parafia Barcino ma kilka wolnych miejsc na 15.09.2013. Nasz Bus odjazd: Biesowice 7.00, Pustowo 7.05 płocko 7.10. Proszę zabrać krzesełka turystyczne.

10.Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć: nasza parafianka panna Marcelina Hulecka zamieszkała w Płocku z kawalerem Dariuszem Wolskim zamieszkałym w Miastku - zapowiedź 1

11. Tradycyjnie wszystkim solenizantkom / tom, jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.