OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 01.09.13 ROK WIARY

1. INTENCJE - 01.09.2013 XXII Niedziela zwykła Rok C
   8.00 BIESOWICE  + + Stefan Jan Elżbieta Burek
  9.30 PŁOCKO  W intencji Karoliny i Sylwestra Kuklińskich ich syna Huberta w 1r. ślubu
                        oraz w intencji Renaty i Tadeusza Deluga w 26. r. ślubu
  11.00 PRZYTOCKO  + Tadeusz Stereńczak w 1 r. śmierci
  12.30 BIESOWICE  + Edward Cybulski w 9. r. śmierci

2. INTENCJE - 08.09.2013 XXIII Niedziela zwykła Rok C
    8.00 BIESOWICE  + + Jan Ciulkiewicz - 1 r. śmierci i jego rodziców Marię i Franciszka
    9.30 PŁOCKO  + + Anna Franciszek Józef Zdzisław Tadeusz Kamiński
    11.00 PRZYTOCKO  + Zofia Zenon Wożniak
    12.30 BIESOWICE  + + Józef Wiński - 19. r. śmierci Zofia Franciszek Machuta

3. Biesowice - rodzinom nowożeńców / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła i przygotowanie go na dzisiejszą liturgię.
4. Biesowice / Płocko - po Mszy odbędzie się spotkanie Koła Żywego Różańca i zmiana tajemnic
5. Jak co tydzień serdecznie polecam prasę katolicką: Gościa Niedzielnego
6. Biesowice - serdeczne zapraszam na Msze w tygodniu. W środę przed Mszą nowenna do MBNP, a w piątek również przed Mszą koronka do Miłosierdzia Bożego.
7. Msze św. na rozpoczęcie roku szkolno / katechetycznego - Biesowice g. 7.30, Przytocko g. 9.30
8. Biesowice - serdeczne Bóg zapłać za składane ofiary na wykonanie nowego krzyża na cmentarzu.
9. Biesowice - serdeczne Bóg zapłać za wykoszenie trawy wokół plebanii i kościoła.
10. Rozpoczynamy w naszej parafii kolejny cykl przygotowań do sakramentu bierzmowania, proszę zgłaszać się po stosowne deklaracje tych, którzy chcą przystąpić do tego sakramentu w 2015 r .
11. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca, w piątek w Biesowicach  od g. 14.00 odwiedziny chorych z posługą sakramentalną, od g. 16.30  okazja do spowiedzi. W sobotę od g. 9.00 odwiedzę chorych z tą posługą chorych w pozostałych wioskach.
12. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb naszego parafianina mieszkańca Pustowa + Włodzimierza Szarejki l.62, który został pochowany na cmentarzu parafialnym w Płocku. Wieczny odpoczynek …
13. W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na Skrzatusz. Mamy 10 wolnych miejsc dla młodzieży na czuwanie w Skrzatuszu 14.09.13. Chętnych proszę o kontakt.
14. Biesowice - Pani Sołtys zaprasza na spotkanie sołeckie 04.09.13 na g. 18.00 w Domu Kultury
15. Tradycyjnie wszystkim solenizantkom / tom,  jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.