4 września na ulice diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej wyjechał wóz zaprzężony w dwa konie, a obok niego na rowerach 11 ewangelizatorów. - Nie mają ze sobą jedzenia, pieniędzy, nie wiedzą, gdzie będą spać -całkowite zawierzenie Bożej Opatrzności...

8 września karawana zatrzymuje się w naszej parafii. Wywołując ogromną sensacje we wsi, zapraszają na wspólną modlitwę i Eucharystię. W piątek rano odbyło się spotkanie z młodzieżą i dziećmi w szkole. Śpiewając, dając świadectwo, ewangelizatorzy opowiadali o tym jak bardzo Bóg nas umiłował.

 

 
     Okaż nam, Panie, łaskę swoją i daj nam swoje zbawienie.
 
 
 
Bp. Zbigniew Zieliński
 
 
więcej informacji
 
MODLITWA ZA DIECEZJĘ
Panie Boże, dziękujemy Ci za nasz koszalińsko-kołobrzeski Kościół. 
W nim Ciebie wyznajemy  uwielbiamy. 
Daj żywą wiarę i miłość mojej rodzinie, naszej parafii i całej diecezji. 
Zjednocz wszystkich na modlitwie i przy eucharystycznym stole. 
Powołuj i umacniaj głoszących Ewangelię. 
Spójrz miłosiernie na chorych, bezrobotnych i zagubionych duchowo. 
Maryjo, nasza Skrzatuska Pani,święci Wojciechu i Maksymilianie, módlcie się za nami. Amen.

Sakramenty

Ciekawe linki

 

 

 

 

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.