Diecezjalne Spotkanie Młodych-Skrzatusz

15.09.2012r. grupa młodzieży wzięła udział w "Diecezjalnym Spotkaniu Młodych" w Skrzatuszu. W tym roku przyświecało mu hasło:"ZAPAL MNIE". Razem z ks.bp. Edwardem Dajczakiem i ponad setką duszpasterzy przez cały dzień uczestniczyli w rozważaniach, koncertach i modlitwie. Uśmiech i zdziwienie pojawiło się na twarzy uczestników, kiedy przy rejestracji grupy otrzymali nie tylko identyfikatory i śpiewniki ale również OGROMNĄ ZAPAŁKĘ. W czasie spotkania każdy z uczestników DSM otrzymał jeszcze jeden prezent: różaniec z Ziemi Świętej, na którym modlili się przed Pietą z skrzatuskiego sanktuarium. Najświętszy Sakrament wystawiony został w Monstrancji przygotowanej na 40-lecie diecezji. Spotkanie zakończyło się Uroczystą Eucharystią i "Drogą Światła"

 
     Okaż nam, Panie, łaskę swoją i daj nam swoje zbawienie.
 
 
 
Bp. Zbigniew Zieliński
 
 
więcej informacji
 
MODLITWA ZA DIECEZJĘ
Panie Boże, dziękujemy Ci za nasz koszalińsko-kołobrzeski Kościół. 
W nim Ciebie wyznajemy  uwielbiamy. 
Daj żywą wiarę i miłość mojej rodzinie, naszej parafii i całej diecezji. 
Zjednocz wszystkich na modlitwie i przy eucharystycznym stole. 
Powołuj i umacniaj głoszących Ewangelię. 
Spójrz miłosiernie na chorych, bezrobotnych i zagubionych duchowo. 
Maryjo, nasza Skrzatuska Pani,święci Wojciechu i Maksymilianie, módlcie się za nami. Amen.

Sakramenty

Ciekawe linki

 

 

 

 

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.