OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 05.03.2023

1. INTENCJE - 05.03.23 - II Niedziela Wielkiego Postu - ROK A
17.00 MZDOWO + Genowefa Pawlik
8.00 BIESOWICE Msza dziękczynna w intencji Jubilatki Ireny Kleina z okazji 70 r. urodzin oraz Jej synowej Heleny z okazji imienin o dalsze błogosławieństwo Boże.
9.30 PŁOCKO + + Anna - 9 r. śmierci - Marian Bednarek
11.00 PRZYTOCKO Msza dziękczynno - błagalna w intencji Kazimiery Butkiewicz z okazji imienin oraz urodzin z prośbą o zdrowie i dalsze błogosławieństwo Boże.
12.30 BIESOWICE + + Maria - 6 r. śmierci - Stefan Burek ich syna Jana synową Elżbietę oraz wnuczkę Agnieszkę

2. INTENCJE - 12.03.23 - III Niedziela Wielkiego Postu - ROK A - ADORACYJNA
17.00 MZDOWO Za parafian
8.00 BIESOWICE Msza dziękczynna w intencji Małgorzaty w 41 r. urodzin, Jej męża, ich córek Klary i Sofii z prośbą o opiekę Matki Bożej i dalsze błogosławieństwo Boże.
9.30 PŁOCKO + Czesław Fabiszewski w 4 r. śmierci
11.00 PRZYTOCKO + Jan Roda
12.30 BIESOWICE + + Czesława Aleksander - 29 r. śmierci - Wodnicki Zofia Michał Dudka

3. Biesowice - rodzinie Jaskulski / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na dzisiejszą Liturgię.

4. Polecam kolejny numer Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy św.

5. Biesowice - zapraszam na Msze i nabożeństwa w ciągu tygodnia. Od poniedziałku do piątku Msze o g. 17.00.
W poniedziałek Msza za + Mieczysława Wróblewskiego w 10 r. śmierci.
We wtorek Mszy nie będzie.
W środę o g. 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i Msza w intencji rodzin przyjmujących kapliczkę MB Trzykroć Przedziwnej.
Natomiast w czwartek od g. 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu, o g. 17.00 Msza za + Leszka Jankowiaka - intencja od Agnieszki Madejskiej z rodziną.
W piątek o g. 17.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej i Msza św. za parafian.

6. Płocko - zapraszam w piątek na g. 18.30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej oraz Mszę św. za + Włodzimierza Delugę w 1 r. śmierci oraz Jego rodziców Wiktorię i Antoniego.

7. Tym razem wyjątkowo w drugą sobotę miesiąca 11 marca od g. 9.00. odwiedzę chorych z posługą sakramentalną chorych i starszych parafian mieszkających poza Biesowicami.

8. Rekolekcje wielkopostne w naszej Parafii odbędą się w dniach 19 – 22.03.2023.

9. Zapowiedzi przedślubne. Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć: nasz parafianin kawaler Sebastian Butkiewicz zamieszkały w Pustowie, z panną Marleną Słupczewską również zamieszkałą w Pustowie - zapowiedź I

10. Wszystkim solenizantkom - Beatom / tom oraz jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.