OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 07.07.2024

1. INTENCJE - 07.07.2024 - XIV Niedziela zwykła - ROK B - ADORACYJNA
 17.00 MZDOWO W intencji Jubilatów Jadwigi i Władysława Żurkowskich w 33 r. ślubu oraz ich dzieci Karola Pawła i Agaty z prośbą o dalsze błogosławieństwo
 8.00 BIESOWICE + Stanisław Machuta w 3 r. śmierci
9.30 PŁOCKO + + Leokadia Monczak i Jej tatę Mariana intencja od brata Tadeusza z rodziną
11.00 PRZYTOCKO + + Maria Józef - 24 r. śmierci - Kruszewski i ich syna Mariana
12.30 BIESOWICE + + Wanda Edward Madejski oraz Ich syna Marka - intencja od wnuków

2. INTENCJE - 14.07.2024 - XV Niedziela zwykła - ROK B
 17.00 MZDOWO + + Janusz - 3 m. od śmierci - Danuta Skibiński - intencja od uczestników pogrzebu Janusza
8.00 BIESOWICE + + Józef - 28 r. śmierci - Teresa Pałasz Stefan Sieprawski oraz rodziców z obojga stron
9.30 PŁOCKO + + Eugenia Zdzisław Aleksandrowicz Helena Edward Adamiuk  Danuta Jastrzębska Olga Franciszek Aleksandrowicz
11.00 PRZYTOCKO Msza dziękczynna w intencji Jubilatki Danuty Łyszyk z okazji 60 r. urodzin z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski
12.30 BIESOWICE rez. D. Wojciechowska

3. Biesowice - rodzinie Stelmach / Płocko / Pustowo / Przytocko / Mzdowo - serdeczne Bóg zapłać za  sprzątnięcie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na dzisiejszą Liturgię. Biesowice - P. A. Ciesielskiemu i Jego ekipie po raz kolejny dziękuję za wykoszenie trawników z terenu przy plebanii i kościele.
4. Biesowice - zapraszam na Msze św. i nabożeństwa w ciągu tygodnia. W poniedziałek Msza błgalna o uwolnienie ks. Michała Olszewskiego. We wtorek o g. 14.00 Msza pogrzebowa + Ryszarda Kowalskiego. W środę nowenna do MBNP i Msza w intencji rodzin przyjmujących kapliczkę MB Wędrującej. W czwartek od g. 16.30 adoracja i o g. 17.00 Msza Msza w pewnej intencji. W piątek o g. 17.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza dziękczynna w intencji Jubilatki Kingi Łepeckiej z okazji 18 r. urodzin z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski.
5. Polecam kolejny numer Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy świętej.

6. Zapowiedzi przedślubne - sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć nasza parafianka panna Anita Chołuj pochodzącą z Pustowa z kawalerem Bartoszem Sobczyk pochodzącym również z naszej Parafii i także z Pustowa - zapowiedź I.
7. Płocko - w najbliższy piątek zapraszam na g. 18.30 na koronkę do Miłosierdzia Bożego oraz  Mszę świętą, której intencja jest wolna.

8. Zmarł nasz parafianin, mieszkaniec Biesowic + Ryszard Kowalski  l. 68. We wtorek o g. 14.00 odbędzie się Jego Msza pogrzebowa. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie ...
9. Wszystkim solenizantkom / solenizantom, jubilatkom / jubilatom tego tygodnia składam serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.