OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 11.12.2022

8.00 BIESOWICE + Helena Serbaluk w 2 r. śmierci
9.30 PŁOCKO + + Marian - 44 r. śmierci - Anna Bednarek
11.00 PRZYTOCKO + Roman Hylarecki w 4 r. śmierci - od żony, dzieci i wnuków
12.30 BIESOWICE + + Jadwiga Kolaty w 2 r. śmierci, zmarłych z rodzin Kolaty, Boruch oraz Pawła Dorawę

2. INTENCJE - 18.12.22 - IV Niedziela Adwentu - ROK A

18.00 MZDOWO + + Ryszard - 1 r. śmierci - Bożena Deluga - od uczestników pogrzebu
8.00 BIESOWICE W intencji Jubilatki Dominiki Kleina w 12 r. Jej urodzin z prośbą o zdrowie, dalsze błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski
9.30 PŁOCKO + + Władysław - 13 r. śmierci - Stefania Wołk, ich syna Aleksandra oraz dziadków z obojga stron
11.00 PRZYTOCKO + Tomasz Cyrankowski w 2 m. od śmierci - od uczestników pogrzebu
12.30 BIESOWICE + + Stanisław Bogacz w 19 r. śmierci, Jego synową Violettę Bogacz oraz zmarłych z rodzin Bogacz i Jakubowski

3. Biesowice - P. Barbarze Kaca/ Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na dzisiejszą Liturgię.

4. Polecam kolejny numer Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy św.

5. Biesowice - serdecznie zapraszam z lampionami na Roraty od poniedziałku od piątku na g. 6.45. Poniedziałek Msza za + Annę Helenę i Antoniego Rycak, Wincentę Władysława Ćwirko, a we wtorek Msza za Parafian. W środę intencja jest wolna, w czwartek za + Grażynę Kocyła w 1 r. śmierci i zmarłych z rodzin Kocyła, Kucharzewski. Piątek Msza błagalna o szczęśliwy przebieg operacji i powrót do zdrowia dla Genowefy.

6. Płocko - w najbliższy piątek zapraszam z lampionami na g. 18.30 na Roraty. Intencja Mszy za + Andrzeja Pliskowskiego w 1 m. od śmierci - intencja od uczestników Jego pogrzebu.

7. Poświęcone opłatki na stół wigilijny, świece z akcji Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom są do nabycia: w Biesowicach w punkcie pocztowym, w Płocku u P. Katechetki, w Przytocku na świetlicy, w Mzdowie u P. Basi K., w Pustowie u P. Teresy K.

8. Spowiedź Adwentowa z udziałem kapłanów dekanatu odbędzie się w Parafii w sobotę 17.12.22. Przytocko, Mzdowo od g. 10.00, Płocko od g. 11.00, Biesowice od g. 12.00.

9. Wszystkim solenizantkom / tom oraz jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.