OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 04.12.2022

1. INTENCJE - 04.12.22 - II Niedziela Adwentu - ADORACYJNA - ROK C
17.00 MZDOWO + + Irena Józef Sahajdak, Ewa Bolesław Sahajdak, Julianna Kajetan Filiczkowski oraz rodziców i rodzeństwo z obojga stron
8.00 BIESOWICE + + Helena Władysław Chmielewski, Łucja Florian Flagowski
9.30 PŁOCKO + Ryszard Szymczuk w 13 r. śmierci
11.00 PRZYTOCKO Msza dziękczynna w intencji Jubilata Sebastiana z okazji 50 r. urodzin z prośbą o zdrowie, dalsze błogosławieństwo Boże i potrzebne Mu łaski
12.30 BIESOWICE + + Franciszek - 23 r. śmierci - Zofia Machuta

2. INTENCJE - 11.12.22 - III Niedziela Adwentu - ROK A
16.00 MZDOWO + + Józef - 4 m. od śmierci - Teresa Michalski
 8.00 BIESOWICE + Helena Serbaluk w 2 r. śmierci
 9.30 PŁOCKO + + Marian 44 rocznica śmierci, Anna Bednarek
11.00 PRZYTOCKO + Roman Hylarecki w 4 r. śmierci - od żony, dzieci i wnuków
12.30 BIESOWICE + + Jadwiga Kolaty w 2 r. śmierci, zmarłych z rodzin Kolaty, Boruch oraz Pawła Dorawę

3. Biesowice - P. Izabeli Niedzielskiej / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na dzisiejszą Liturgię. P. Krzysztofowi. R. za powiązanie drzewa i wyczyszczenie rynien kościoła z zalegających liści.

4. Polecam kolejny numer Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy św.

5. Biesowice - serdecznie zapraszam z lampionami na Roraty od poniedziałku od piątku na g. 6.45. W poniedziałek Msza za parafian, wtorek za + Stanisława Gutkowskiego w 1 r. śmierci, a w pozostałe dni tego tygodnia intencje mszalne są wolne.

6. Płocko - w najbliższy piątek zapraszam z lampionami na g. 18.30 na Roraty. Intencja Mszy za + Romana Kołwzana w 4 m. od śmierci - kolejna z intencji od uczestników Jego pogrzebu.

7. W przyszłą niedzielę nastąpi * zamiana Parafii * tzn ja i mój kolega ks. Andrzej proboszcz Parafii Sławsko w ramach rekolekcji adwentowych, na ten dzień zamienimy się parafiami, on będzie odprawiał i mówił kazania w naszej Parafii, a ja analogicznie w Jego Parafii.

8. Jak co roku poświęcone opłatki na stół wigilijny oraz świece z akcji Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom są do nabycia: w Biesowice punkt pocztowy, Płocko u P. katechetki, Przytocko na świetlicy u P. Kamili, Mzdowo u P. Basi K., Pustowo u P. Teresy K.

9. Dziś w II Niedzielę Adwentu, przypada Dzień modlitw w intencji Kościoła na Wschodzie, po Mszach odbędzie się dodatkowa zbiórka ofiar na rzecz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.

10. Nasza parafia i SP w Biesowicach dołączyła do Akcji "Podaruj światło Ukrainie". Zbierane są różnego rodzaju medykamenty ( plastry, bandaże, leki przeciwbólowe, witamina C, D3, węgiel aktywny, środki dezynfekujące np. octenisept, rękawiczki jednorazowe, maseczki, gazy i kompresy jałowe, świece). Zbiórka trwa do 22 grudnia. Dary można przynosić do SP w Biesowicach ( portiernia).

11. Wszystkim solenizantkom - Barbarom / tom oraz jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.