OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 02.10.2022

1. INTENCJE - 02.10.22 - XXVII Niedziela zwykła - Rok C
8.00 BIESOWICE w intencji członków Koła Żywego Różańca z Biesowic
9.30 PŁOCKO + + Helena - 19 r. śmierci - Konstanty Ziemianowicz i zmarłych z tej rodziny
11.00 PRZYTOCKO + + Teresa - 13 r. śmierci - Wilhelm - 27 r. śmierci - Rodziewicz oraz ich synów Jerzego w 2 r. śmierci i Romana w 9 r. śmierci
12.30 BIESOWICE + + Czesława - 13 r. śmierci - Aleksander Wodnicki, Zofia Michał Dutka

2. INTENCJE - 09.10.22 - XXVIII Niedziela zwykła - Rok C - ADORACYJNA
17.00 MZDOWO sobota - Za parafian / z 09.10.2022 /
8.00 BIESOWICE  Msza dziękczynna w intencji Dominika Kleiny z okazji 40 r. urodzin
9.30 PŁOCKO + Łucja - 9 r. śmierci - Wacław Taukin, ich zmarłych sąsiadów i przyjaciół
11.00 PRZYTOCKO w intencji jubilatów małżeńskich Krystyny i Jerzego Rapta w 43 r. ślubu z prośbą o zdrowie, dalsze błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski
12.30 BIESOWICE + Ewelina Każura w 11 m. od śmierci - od uczestników pogrzebu

3. Biesowice / Płocko / Mzdowo / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na dzisiejszą Liturgię.
4. Biesowice / Płocko / Przytocko - jutro wieczorem ks. proboszcz wraca już z pielgrzymki.
5. Biesowice / Płocko - zmiana tajemnic różańca i spotkanie KŻR w przyszłą niedzielę.
6. Polecam kolejny numer Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy św.
7. Biesowice - serdecznie zapraszam na Msze św. nabożeństwo różańcowe w ciągu tygodnia. We wtorek Msza św. za + Ryszarda Gębczyńskiego - ostatnia z intencji od uczestników Jego pogrzebu. W środę od g. 16.30 adoracja, o g. 17.00 nabożeństwo różańcowe i Msza św. za + Czesława Rycaka w 14 r. śmierci. W czwartek za + Annę Kowalkowska w 1 r. śmierci, Jej rodziców Irenę Wincentego Kurz oraz Edwarda Kleinę. W piątek Msza św. za + Brygidę Mączkowską w 4 m. od śmierci, Jej męża Jana i syna Pawła intencja od uczestników pogrzebu.
8. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną. Biesowice - piątek od g. 11.00, w sobotę od g. 9.00 w pozostałych wioskach.
9. Płocko - w najbliższy piątek zapraszam na g. 18.30 na nabożeństwo różańcowe i Mszę św. dziękczynną w intencji Jubilata Grzegorza Butkiewicza z okazji 30 r. urodzin
10. Wszystkim solenizantkom / tom oraz jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.