OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 12.06.2022

1. INTENCJE - 12.06.22 - Uroczystość Najświętszej Trójcy - Rok C
17.00 MZDOWO + + Nina Jan Olaniecki oraz ich synów Czesława i Ryszarda
8.00 BIESOWICE + Ewelina Każura w 7 m. od śmierci - intencja od uczestników pogrzebu
9.30 PŁOCKO + + Anna - 2 r. śmierci - Bolesław Barszcz, ich syna Bogdana, córkę Bogumiłę oraz wnuka Radosława
11.00 PRZYTOCKO W intencja Jubilata Jakuba Butkiewicza z okazji 18 r. urodzin
12.30 BIESOWICE + Władysław Wasilewski

2. INTENCJE - 16.06.22 - Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
10.00 BIESOWICE Msza dziękczynna w intencji Jubilatów małżeńskich Elżbiety i Brunona Lipińskich w 56 r. ślubu i 80 r. urodzin obojga jubilatów
14.00 PŁOCKO W intencja dzieci, które przeżywają 1 rocznice I Komunii Świętej

3. INTENCJE - 19.06.22 - XII Niedziela zwykła - Rok C
17.00 MZDOWO - Nie będzie tej Mszy, natomiast 24.06.22 Msza wyjątkowo o g. 18.00
8.00 BIESOWICE + + Janina - 2 r. śmierci - Jan - 32 r. śmierci - Przytuła
9.30 PŁOCKO Msza dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o łaskę zdrowia oraz dalsze
błogosławieństwo Boże dla rodzin Olaniecki, Świst i Walaszczyk
11.00 PRZYTOCKO + Janusz Dudkiewicz
12.30 BIESOWICE  + Zygmunt Rychliński - z okazji Dnia Ojca - od wdzięcznych dzieci

4. Biesowice - rodzinie Rynkiewicz / Płocko / Mzdowo / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na dzisiejszą Liturgię. Biesowice - osobom, które wykosiły trawniki z całego terenu kościelnego, przygotowały salkę na spotkanie kapłanów z mojego rocznika święceń.

5. Polecam kolejny numer Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy św.

6. Biesowice - serdecznie zapraszam na nabożeństwa czerwcowe i Msze św. w ciągu tygodnia. W poniedziałek Msza koncelebrowana kapłanów święconych w 1991 r. We wtorek Msza w intencji ks. proboszcza z okazji 31 r. święceń kapłańskich - od KŻR z Biesowic. W środę Msza w intencji Marysi - 15 r. urodzin i Stasia - 5 . urodzin - z prośbą o dalsze błogosławieństwo B. oraz potrzebne łaski. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała - Msza i procesja w Biesowicach o g.10.00, w Płocku o g. 14.00. W piątek Msza chrzcielna w intencji Daniela Oskara Sajdaka.

7. Płocko - w najbliższy piątek Mszy św. i nabożeństwa nie będzie.

8. W sobotę wyjeżdżam z Parafii na parę dni. Stąd w przyszłą niedzielę Msze święte będzie sprawował inny kapłan. W razie ewentualnego pogrzebu proszę kontaktować się  ks. Jackiem proboszczem Parafii Barcino.

9. Wszystkim solenizantkom / tom , oraz jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.