OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 27.03.2022

2. INTENCJE - 03.04.22 - V Niedziela Wielkiego Postu - ROK C
17.00 MZDOWO + Marianna Kałuzińska w 4 m. od śmierci - od uczestników pogrzebu
8.00 BIESOWICE + Czesław Tatarynowicz
9.30 PŁOCKO + Waleria Bujwid w 4 m. od śmierci - od uczestników pogrzebu ( ostatnia )
11.00 PRZYTOCKO + Ryszard Cyrankowski w 3 r. śmierci
12.30 BIESOWICE + Wojtek Bethke w 6 r. śmierci

4. Biesowice - Patrycji Gdaniec / Płocko / Mzdowo / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na dzisiejszą Liturgię.
5. Polecam gorąco Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy św.
6. Biesowice - zapraszam serdecznie na Msze św. w ciągu tygodnia. Intencje:
w poniedziałek 30 ostatnia Msza gregoriańska za + Józefa Skoczylasa.
We wtorek Msza za Parafian.
W środę przed Mszą nowenna do MBNP i Msza za + + małżonków: Czesławę - 7 r. śmierci - Zygmunta - 29 r. śmierci - Urbaniak.
W czwartek od g. 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu, a o g. 17.00 Msza św. za + Emilię Bućko - intencja od nauczycieli i pracowników SP Biesowice.
Natomiast w piątek o g. 17.00 Msza św. w intencji + Kazimierza Kolaty w 5 r. śmierci, a po niej pójdziemy z krzyżem po naszej wiosce, odprawiając nabożeństwa Drogi Krzyżowej.
7. Płocko - w najbliższy piątek zapraszam do kościoła wyjątkowo na g. 19.00 na nabożeństwo Drogi Krzyżowej i Mszę świętą w intencji Jubilata Huberta Kołzwana w 18 r. urodzin z prośbą o dalsze błogosławieństwo B. i potrzebne łaski. Za tydzień po Mszy Droga Krzyżowa po wsi.
8. W piątek w Biesowicach od g. 11.00 odwiedziny chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną, a w pozostałych wioskach wyjątkowo w czwartek 07.04 oczywiście od g. 9.00
9. Jak co roku proszę o zbiórkę ofiar na kwiaty do tzw. „ Ciemnicy, Bożego Grobu „ oraz na Święta Zmartwychwstania Pańskiego.
10. Zapowiedzi przedślubne - sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć: nasz parafianin Mariusz Sobolewski zamieszkały w Pustowie z panną Karoliną Wielińską z Parafii Konarzyny - zapowiedź I.
11. Wszystkim solenizantkom / tom - Ryszardom - oraz jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.