OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 23.01.2022

17.00 MZDOWO + Zygmunt Grabowski w 1 m. od śmierci od uczestników pogrzebu
8.00 BIESOWICE + Helena Serbaluk z okazji urodzin
9.30 PŁOCKO + Marian Butkiewicz w 1 r. śmierci od dzieci wnuków i prawnuków
12.30 BIESOWICE + Zygmunt Rychliński z okazji Dnia Dziadka od wnuków i prawnuków

2. INTENCJE - 30.01.22 - IV Niedziela zwykła - ROK C
17.00 MZDOWO + Marianna Kałuzińska 1 m. od śmierci od uczestników pogrzebu + Bolesław
8.00 BIESOWICE Msza błagalna o łaskę powrotu do zdrowia dla Leokadii Wiśniewskiej
9.30 PŁOCKO + Edward Nowak w 3 r. śmierci
12.30 BIESOWICE + + Barbara - w 2 m. od śmierci - Ryszard Wiśniewski - rocznica urodzin - intencja od uczestników pogrzebu Barbary

3. Biesowice - rodzinie Wiśniewski / Płocko / Mzdowo / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na dzisiejszą Liturgię.
4. Jak co tydzień polecam gorąco Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy świętej.
5. Biesowice - zapraszam serdecznie na Msze święte w ciągu tygodnia, od poniedziałku do piątku na g. 17.00.
W poniedziałek Msza za + Zygmunta Schulza - intencja od kuzynki Urszuli Mółka z rodziną.
We wtorek za + Franciszka Wróblewskiego w 4 r. śmierci.
W środę Msza kolędowa w intencji parafian z Biesowic - od Ciecholubia do krzyża - obie strony.
W czwartek za + + małżonków: Janina Cyryl Zalewski.
W piątek Msza kolędowa w intencji parafian z Biesowic mieszkańców bloków: 49, 50, 51, 52.

6. Płocko - zapraszam w piątek na g. 18.30 na Mszę św. sprawowaną w intencji małżonków: + Wincenty - 30 r. śmierci - Irena Kurz, Edward Kleina.
7. Wszystkim solenizantkom / tom - oraz jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.