OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 10.10.2021

1. INTENCJE - 10.10.2021 XXVIII Niedziela zwykła - DZIEŃ PAPIESKI
17.00 MZDOWO + + Zofia - dzień pogrzebu - Józef Borek oraz ich córkę Teresę Jalowską
8.00 BIESOWICE W intencji Dominika Kleiny w 39 r. urodzin
9.30 PŁOCKO + Tadeusz Kamiński w 16 r. śmierci
11.00 PRZYTOCKO W intencji Oskara Kreft w 1 r. urodzin z prośbą o zdrowie,
dalsze  błogosławieństwo B. i potrzebne łaski dla niego, jego rodziców: Magdaleny i Michała
12.30 BIESOWICE + Marianna Antoni Wołczyński

2. INTENCJE - 17.10.2021 XXIX Niedziela zwykła - ROK B
17.00 MZDOWO Brak intencji
8.00 BIESOWICE + + Barbara Janik Józef Mazurkiewicz
9.30 PŁOCKO + + Helena - 28 r. śmierci - Konstanty Ziemianowicz i zmarłych z tej rodziny
11.00 PRZYTOCKO + + Waleria Jan Fijałkowski Janina Marian Czerwiński
12.30 BIESOWICE + + Franciszka Antoni Mieczysław Henryk Jerzy Stanisław Świercz

3. Biesowice - Pani E. Szymczuk / Płocko / Mzdowo - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na dzisiejszą Liturgię.
4. Jak co tydzień polecam gorąco Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy świętej.
5. Biesowice - zapraszam na nabożeństwa różańcowe i Msze św. w ciągu tygodnia. I tak od poniedziałku do piątku g. 17.00 nabożeństwo różańcowe i Msza.
Intencje: w poniedziałek w intencji Dawida Szpaka z okazji 34 r. urodzin z prośbą o zdrowie, dalsze błogosławieństwo B. i potrzebne łaski.
Wtorek - w intencji Jakuba Kurpanika w 1 r. urodzin z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz potrzebne łaski dla niego i jego rodziców: Moniki i Bartłomieja.
W środę intencja mszalna jest wolna.
W czwartek Msza wotywna do Ducha Św. w intencji II Synodu naszej diecezji i po niej spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego.
W najbliższy piątek intencja mszalna również jest wolna.
6. Płocko - w piątek zapraszam na g. 18.30 na nabożeństwo różańcowe i Mszę św. za + Mariana Butkiewicza w 9 m. od śmierci - kolejna z intencji od uczestników Jego pogrzebu.
7. W najbliższą sobotę zapraszam na spowiedź przed przyjęciem sakramentu bierzmowaniem dla kandydatów oraz ich rodzin. W Biesowicach od g. 11.00. W Płocku od g. 12.00.
8. Wszystkim solenizantkom / tom oraz jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.