OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 19.09.2021
8.00 BIESOWICE + + Teresa - 2 r. śmierci - Józef Pałasz
9.30 PŁOCKO + Leokadia Monczak - intencja od męża dzieci i wnuków
11.00 PRZYTOCKO + + Helena Władysław Krumbel i dziadków z obojga stron
12.30 BIESOWICE + + Maria Piotr - 16 r. śmierci - Roman Stanisław Kazimierz Kolaty Paweł Ryszard Jadwiga Dorawa Stanisław Kierszka

2. INTENCJE - 26.09.2021 XXVI Niedziela zwykła - Rok B
17.00 MZDOWO + + Józefa Stanisław Piłat Ignacy Łepecki
8.00 BIESOWICE + Zofia - 13 r. śmierci - Franciszek Machuta
9.30 PŁOCKO + + Stefania - 25 r. śmierci - Władysław Wołk ich syna Aleksandra oraz dziadków z obojga stron
11.00 PRZYTOCKO + + Stefania Stanisław Wiśniewski Jadwiga Maciej Butkiewicz Helena Danisewicz Stefania Zdzisław Renkiewicz
12.30 BIESOWICE + + Józefa Józef Żyłka Genowefa Gańska - intencja rodziny

3. Biesowice - rodzinie Świercz / Płocko / Mzdowo - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na dzisiejszą Liturgię.
4. Jak co tydzień polecam gorąco Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy świętej.
5. Biesowice - zapraszam na Msze św. w ciągu tygodnia.
W poniedziałek środę i piątek Msze o g 17.00, a ich intencje są wolne.
We wtorek i czwartek Msze o g. 9.00 intencje również są wolne.
Z tym, że w środę od g. 16.30 półgodzinna adoracja, potem o g. 17.00 nowenna do MBNP i Msza św. Natomiast w piątek Mszę św. rozpoczniemy koronką do Miłosierdzia B.
6. Płocko - w piątek zapraszam na g. 18.30 na koronkę do Miłosierdzia B. i Mszę w intencji + Ryszarda Olanieckiego w 2 m. od śmierci - intencji od syna Mateusza z rodziną.
7. Płocko / Mzdowo - zostałem poproszony by ogłosić, że w świetlicach wiejskich w Mzdowie w każdą środę o g. 10.00, a w świetlicy w Płocku również w każdą środę, ale o g. 13.00 będą odbywały się zajęcia dla seniorów. Podczas zajęć przemiłe Panie Sylwia i Dorota z Biblioteki Publicznej Miasta i gminy Kępice poprowadzą ciekawe zajęcia kreatywne, będą prowadzić dyskusje, spotkania się z ciekawymi ludźmi oraz zadbają o kondycję fizyczną i zdrowie naszych seniorów. Ja również serdecznie zapraszam do udziału w tych zajęciach.
8. Wszystkim solenizantkom / tom oraz jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.