OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 11.04.2021

17.00 PŁOCKO + + Helena Konstanty - 58 r. śmierci – Ziemianowicz
8.00 BIESOWICE + Tomasz Wirwicki w 17 r. śmieci
9.30 PŁOCKO + + Anna Caplin w 9 r. Jej śmierci
11.00 MZDOWO Msza błagalna o dalsze błogosławieństwo B. dla Elżbiety i Jej córki Julii.
12.30 BIESOWICE W intencji Julii w 9 r. urodzin, Jej brata Maćka oraz rodziców: Kamilę i Przemysława w rocznicę ich ślubu o dalsze błogosławieństwo Boże.

2. INTENCJE - 18.04.21 III Niedziela Wielkanocna - Rok B
8.00 BIESOWICE + + Karol - 2 r. śmieci - Mateusz - 27 r. śmierci - Józefa Mroczkowski Maria Hanna Jan Szyszka
9.30 PŁOCKO + + Marianna - 40 r. śmieci - Kazimierz Majewski
11.00 MZDOWO Brak intencji
12.30 BIESOWICE + + Franciszka Antoni Świercz Julia Wacław Pelczarski

3. Biesowice ( rodzinie Początko ) Płocko / Mzdowo - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na dzisiejszą Liturgię.
4. Jak co tydzień polecam lekturę Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy św.
5. Biesowice / Płocko - po Mszy odbędzie się spotkanie z tutejszym KŻR i zmiana tajemnic.
6. Biesowice - zapraszam na Msze św. sprawowane w ciągu tygodnia.
W poniedziałek za + Andrzeja Marczaka w 1 m. od śmierci - intencja od uczestników pogrzebu.
We wtorek intencja mszalna jest wolna.
W środę o g. 17.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i po niej Msza św. w intencji chorych członków biesowickiej Róży Żywego Różańca.
W czwartek od g. 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i Msza za + Bogdana Nakoniecznego w 2 m. od śmierci - kolejna intencja od uczestników pogrzebu.
Piątek o g. 17.00 Koronka do Miłosierdzia B. i Msza + + Sewerynę Kuzko w 8 r. śmierci i Annę Piasecką w 9 r. śmierci.
7. Płocko - w piątek zapraszam na na g. 18.30 na Koronkę do Miłosierdzia B. i Mszę św. za + Mariana Butkiewicza - intencja od Edyty i Tadeusza Jończyk z dziećmi z Kołobrzegu.
8. Dzisiejsza Niedziela - to święto patronalne Caritas, kończy oktawę Wielkanocy oraz jednocześnie rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. W przyszłą niedzielę na jego zakończenie po Mszach odbędzie się dodatkowa zbiórka ofiar na cele charytatywne. Serdeczne Bóg zapłać osobom, które na początku wielkiego postu wzięły skarbonki wielkopostne i dziś je przyniosły.
9. Dziś po Mszach będą rozdawane maseczki higieniczne.
10. Tradycyjnie wszystkim solenizantkom / tom oraz jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.