OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 04.04.2021

1. ŻYCZENIA: Czas pandemii pokazuje nam kruchość naszych planów, ustawia nas – jako ludzi – na „swoim” miejscu, miejscu stworzenia, które nie jest Bogiem. W obliczu tych wydarzeń pozostaje coś, co jest pewne, niezachwiane, prawda o zmartwychwstaniu Chrystusa. Zmartwychwstały Chrystus, powracający i zwycięski jest odpowiedzią na każde pytanie, jakie rodzi się w ludzkim sercu. Dajmy się ogarnąć tą Dobrą Nowiną: Chrystus zmartwychwstał!

2. INTENCJE - 04.04.21 NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
6.00 BIESOWICE REZUREKCJA - w intencji całej wspólnoty Parafii Biesowice
9.30 PŁOCKO + + Łucja Antoni Raczyński
11.00 MZDOWO Msza dziękczynna Jubilatki Stanisławy Łepeckiej z okazji 75 r. urodzin z prośbą o zdrowie, dalsze błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski
12.30 BIESOWICE + + Kazimierz Kolaty - 4 r. śmierci - Paweł Dorawa Jadwiga Kolaty oraz zmarłych z rodzin: Kolaty i Jakubowski

3. INTENCJE - 05.04.21 Poniedziałek Wielkanocny - Rok B
8.00 BIESOWICE + Czesław Tatarynowicz
9.30 PŁOCKO + + Zofia Marian Włodarczyk
11.00 MZDOWO Brak intencji
12.30 BIESOWICE + Wojtek Bethke w 5 r. Jego śmierci

4. INTENCJE - 11.04.21 II Niedziela Wielkanocna - Miłosierdzia Bożego - Rok B
17.00 PŁOCKO + + Helena Konstanty - 58 r. śmierci - Ziemianowicz
8.00 BIESOWICE + Tomasz Wirwicki w 17 r. śmieci
9.30 PŁOCKO + + Anna Caplin w 9 r. Jej śmierci
11.00 MZDOWO Brak intencji
12.30 BIESOWICE W intencji Julii w 9 r. urodzin, Jej brata Maćka oraz rodziców: Kamilę i Przemysława w rocznicę ich ślubu.
5. Jak co tydzień polecam lekturę Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy św.
6. Biesowice Płocko / Mzdowo - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na dzisiejszą Liturgię.
7. W tym tygodniu odwiedzę chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną. Biesowice - piątek od g. 11.00, w sobotę od g. 9.00 w pozostałych wioskach.
8. Biesowice - zapraszam na Msze św. sprawowane w ciągu tygodnia.
Wtorek za + Andrzeja Marczaka - intencja od Kazimiery i Eugeniusza Niedzielskich.
W środę o g. 17.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i po niej Msza św. w intencji dusz w czyśćcu cierpiących.
W czwartek od g. 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i Msza wotywna do Ducha Świętego w intencji II Synodu nasze diecezji.
W piątek o g. 17.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza za + Bronisława Adamca w 6 r. śmierci.
9. Płocko - w piątek zapraszam na na g. 18.30 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i Mszę św. za + Stanisława Śwista w 3 m. od śmierci - kolejna z intencji od uczestników Jego pogrzebu.
10. Tradycyjnie wszystkim solenizantkom / tom oraz jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.