OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 13.09.2020

1. INTENCJE - 13.09.20 XXIV Niedziela zwykła - Rok A
17.00 PŁOCKO sobota + Jerzy Rodziewicz w 1 m. od śmierci - od uczestników pogrzebu.
8.00 BIESOWICE + + Zofia - 12 r. śmierci - Franciszek Machuta i zmarłych z tej rodziny
9.30 PŁOCKO + + Lubomiła - 1 r. śmierci - Władysław Stożek ich wnuków Piotra Dariusza Maria Cichosz w 1 r. śmierci
11.00 MZDOWO O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla rodziny Deluga
12.30 BIESOWICE + + Teresa - 1 r. śmierci - Józef Pałasz

2. INTENCJE - 20.09.20 XXV Niedziela zwykła - Rok A - ADORACYJNA
17.00 PŁOCKO sobota + Aniela Jeżewska w 1 r. śmierci
8.00 BIESOWICE W intencji Jubilatki Małgorzaty Orczyk w 60 r. urodzin o zdrowie, błogosławieństwo B. i potrzebne łaski - intencja od dzieci i wnuków
9.30 PŁOCKO + + Zofia Jan Szatyn oraz ich córkę Halinę
11.00 MZDOWO + Krystyna Nakielska w 3 m. od śmierci od uczestników pogrzebu
12.30 BIESOWICE + + Felicja - 5 r. śmierci - Mieczysław Krzysiak

3. Jak co tydzień polecam lekturę Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia po Mszy św.
4. Biesowice - rodzinie Wolski / Płocko / Mzdowo - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na dzisiejszą Liturgię. Biesowice - pragnę gorąco podziękować P. Krzysztofowi Rosiakowi za wykoszenie trawników przy kościele i plebanii.
5. Biesowice - zapraszam na g. 17.00 na Msze św. w ciągu tygodnia. Od poniedziałku do piątku Msze o g. 17.00. W poniedziałek Msza za Parafian, w pozostałe dni intencje są wolne. W środę od g. 16.30 adoracja, potem o g. 17.00 nowenna do MBNP i Msza święta. W piątek w Święto św. Stanisława Kostki patrona polskich dzieci i młodzieży o g. 17.00 koronka do Miłosierdzia B. i Msza św. sprawowana w intencji dzieci i młodzieży naszej Parafii, zwłaszcza zapraszam na nią wszystkich kandydatów do bierzmowania. Po zakończeniu Mszy w ramach przygotowania do przyjęcia tego sakramentu odbędzie się spotkanie z nimi.
6. Płocko - zapraszam w piątek na g. 18.30 na koronkę do Miłosierdzia Bożego i Mszę św. za + Antoniego Raczyńskiego w 7 m. od śmierci - ostatnia z intencji od uczestników pogrzebu. W sobotę na g. 17.00 Msza dla parafian z Przytocka za + Anielę Jeżewską w 1 r. Jej śmierci.
7. Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć: nasza parafianka panna Magdalena Urbanowicz zamieszkała w Pustowie z naszym parafianinem kawalerem Dawidem Sobczykiem również zamieszkałym w Pustowie - zapowiedź II, oraz nasz parafianin kawaler Łukasz Piotr Sroczyński zamieszkały w Biesowicach z panną Hanną Marią Bińczycką zamieszkałą w Parafii Św. Jacka w Słupsku - również zapowiedź II.
8. Ofiary dziś złożone na tacę są przeznaczone na potrzeby naszego diecezjalnego sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu. W imieniu naszego Biskupa diecezjalnego jak i własnym zapraszam w dniu 19.09.20 naszą młodzież na Diecezjalny Dzień Młodzieży, a dorosłych 20.09 września na Diecezjalną Pielgrzymkę i uroczystości Odpustowe.
9. Tradycyjnie wszystkim solenizantkom / tom oraz jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego .