OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 25.12.2019

1. ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE Niech Jezus, upragnione i oczekiwane Światło, rozświetla swoją obecnością naszą codzienność. A radość i nadzieja zbawienia towarzyszą nam każdego dnia. Błogosławionych Świąt Narodzenia Naszego Pana i Zbawiciela.

2. INTENCJE - 25.12.2019 Uroczystość Narodzenia Pańskiego - ROK A
9.30 PŁOCKO + + Bolesław Jarosz w 8 r. śmierci, rodziców: Marię i Józefa i brata Józefa
11.00 PRZYTOCKO W intencji Parafian - odprawia ks. Kapelan
11.00 MZDOWO W intencji Rodziny Łepecki: o dalsze błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla dzieci z rodzinami, wnuków, szczególnie o zdrowie dla Henryka
12.30 BIESOWICE W intencji Jubilatów małżeńskich: Sabiny Jerzego Stasiuk w 50 r. ślubu o błogosławieństwo i potrzebne łaski - od dzieci, wnuków i prawnuków (chrzest: Kacpra Krajeckiego oraz Mileny Maciejewskiej )

3. INTENCJE - 26.12.2019 Święto Św. Szczepana pierwszego męczennika
8.00 BIESOWICE + + Emilia Stefan Jan Kogut
9.30 PŁOCKO + Leokadia Monczak w 6 r. Jej śmierci
11.00 PRZYTOCKO 1. + Anna Smorczewska w 2 m. od śmierci - od pracowników DPS
                            2. W intencji Henryka z prośbą o nawrócenie oraz zdrowie duszy i ciała a                                          także dar przebaczenia samemu sobie i innym
12.30 BIESOWICE W intencji Złotych Jubilatów małżeńskich w 50 r. Ich ślubu z prośbą o dalsze błogosławieństwo B. i potrzebne łaski dla Nich i całej Rodziny

4. INTENCJE - 29.12.2019 Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa
8.00 BIESOWICE W intencji Jubilatki Danuty Kołodziejczyk w 55 r. urodzin z prośbą o łaskę
 zdrowia dalsze błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Niej Jej męża i córki
9.30 PŁOCKO W intencji Rodziny Popielewski o dalsze błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla dzieci z rodzinami, wnuków z podziękowaniem za łaski w 2019 r.
11.00 PRZYTOCKO + Maria Czok w 2 m. od śmierci - intencja od uczestników Jej pogrzebu
12.30 BIESOWICE + + Józef Pałasz Stefan Sieprawski, z rodzin Pałasz Sieprawski Pobłocki

5. Biesowice / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy celem przygotowanie go / jej na dzisiejszą liturgię.
6. Biesowice - zapraszam również na Mszę św. w tygodniu, po świętach: w piątek o g. 17.00, oraz dodatkowo w sobotę o g. 16.00 za Jubilata Jana Kołodzieja w 70 r. Jego urodzin.
7. Jutrzejsze ofiary są przeznaczone na kształcenie w diecezji i W. Teologiczny w Szczecinie.
9. Płocko - zapraszam w piątek na g. 18.30 na Mszę, która będzie sprawowana w intencji Jubilata Jana Popielewskiego z prośba o zdrowie, błogosławieństwo B. i potrzebne łaski.
10. Tradycyjnie wszystkim solenizantkom / tom oraz jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.