OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 11.11.2018

1. INTENCJE - 11.11.2018 XXII Niedziela zwykła - Rok B
8.00 BIESOWICE + + Zygmunt Zoltowski w 1 r śmierci i Zofia Walkowicz w 5 r. śmierci
9.30 PŁOCKO Msza dziękczynna w intencji Jubilata Zbigniewa Monczaka w 67 r. urodzin z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo B. intencja od dzieci i wnuków
11.00 PRZYTOCKO W intencji Agatki w 10 r. urodzin - o zdrowie i błogosławieństwo Boże
12.30 BIESOWICE + + Marek Izydor Bańczyk oraz zmarłych z rodzin: Bańczyk i Kruca

2. INTENCJE - 18.11.2018 XXXI Niedziela zwykła - Rok B
8.00 BIESOWICE + Wojtek Bethke w dniu Jego 23 urodzin
9.30 PŁOCKO Msza dziękczynna Jubilatki Ireny Ewy Oporek z domu Deluga w 70 r. urodzin z prośbą o zdrowie, dalsze błogosławieństwo B. i potrzebne łaski
11.00 PRZYTOCKO Msza dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla całej rodziny
12.30 BIESOWICE Msza błagalna o zdrowie, błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla rodzin: Wróblewski Bethke i Kowanda
3. Biesowice - rodzinie Pilarski / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na dzisiejszą liturgię.
4. Polecam Gościa Niedzielnego, który tradycyjnie jest do nabycia po Mszy świętej.
5. Biesowice - Msze św. ciągu tego tygodnia: w czwartek i piątek, o g. 16.30 wypominki i Msza. Z tym że, w czwartek od g. 16.30 półgodzinna adoracja, potem wypominki i Msza św.
6. Płocko - serdecznie zapraszam w piątek na g. 18.30 na wypominki i Mszę św.
7. Dzisiejszej niedzieli w Kościele powszechnym przypada Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, stąd po Mszach św. odbędzie się zapowiadana dodatkowa zbiórka ofiar na rzecz fundacji: Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

8. Biskup Diecezjalny Edward Dajczak wydał zarządzenie, aby dziś 11.11.18 r. w 100 rocznicę odzyskania niepodległości o godz. 12.00 zabiły dzwony wszystkich kościołów naszej diecezji.

9. Dziś w 100 lecie odzyskania przez naszą Ojczyznę Polskę niepodległości proszę, abyśmy nie zapomnieli o wywieszeniu flagi narodowej.

10. Za tydzień 18.11.18 minie miesiąc od dnia, kiedy to młodzież naszej Parafii przystąpiła do sakramentu bierzmowania. Zapraszam ich szczególnie w przyszłą niedzielę, aby po Mszach osobiście odebrać pamiątkę tego sakramentu.

11. Wszystkim solenizantkom / tom, jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.