OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 11.02.2018

1. INTENCJE - 11.02.2018VI Niedziela zwykłaRok B
8.00 BIESOWICE+ Franciszek Wawryniuk w 11 rocznicę śmierci
9.30 PŁOCKO Msza błagalnao zdrowie, dalsze błogosławieństwo Boże dla rodziców z obojga stron - intencja od dzieci Elżbiety i Tadeusza
11.00 PRZYTOCKO + Olga Sikora w dniu Jej urodzin
12.30 BIESOWICE W intencji Jubilata Waldemara Młyńskiego o zdrowie i błogosławieństwo

2. INTENCJE - 18.02.2018I Niedziela Wielkiego Postu Rok B
8.00 BIESOWICE Msza dziękczynna Jubilatki Sabiny Stasiuk w 70 r. urodzin z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże - intencja od dzieci, wnuków i prawnuków
9.30 PŁOCKO Msza dziękczynna Jubilatów Izabeli i Krzysztofa Taukin w 25 r. ślubu z prośbą o zdrowie i dalsze błogosławieństwo B. dla nich i całej rodziny
11.00 PRZYTOCKO + + Wojciech ( 1r. śmierci)Aniela (2 r. śmierci ) Urbaniak
12.30 BIESOWICE +Józef Słomczewski - intencja od siostry Danuty z rodziną

3.Biesowice /Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy i przygotowanie go / jej na dzisiejszą Liturgię. Przypominam też, że zwyczajowo w Wielkim Poście nie stroimy kościoła ani kaplicy kwiatami.
4.Jak z pewnością wiemy w tę środę ( popielcową ) rozpoczynamy Wielki Post. W tym dniu obowiązuje nas post ścisły - ilościowy i jakościowy. Pragnę serdeczne zachęcić do składania przyrzeczeń trzeźwości, tym bardziej, że jej brak jest problemem w wielu naszych rodzinach.
5. Płocko - w środę ( popielcową) i piątek zapraszam na Msze święte na g. 18.30.W piątek przed Mszą św. odbędzie się tradycyjnie jak zawsze w W. Poście nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
6.Polecam Gościa Niedzielnego - tym bardziej, że jest w nim artykuł o naszych dzieciach ze Szkoły Podstawowej w Biesowicach, które wzięły udział w Regionalnym Przeglądzie Jasełek w Kołobrzegu i zdobyły nagrodę Grand Prix. Gratuluję tego sukcesu naszym zdolnym dzieciom, jak i Paniom:katechetce Jadwidze Kamińskiej i Danucie Kołodziejczyk, które je przygotowały.
7.Zapowiedzi przedślubne: sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć - nasz parafianin kawaler Adrian Marszałek zamieszkały w Biesowicach z panną Karoliną Dróżdż zamieszkałą w Słupsku zapowiedź II.
8. Biesowice - zapraszam na Msze św. w ciągu tygodnia- poniedziałek, środa, piątek Msze o g. 17.00, wtorek i czwartek o g. 9.00. Z tym, że w środę od g. 16.30 adoracja, o g. 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i Msza św. W piątek o g 12.00 Droga Krzyżowa dla dzieci o 16.30 Droga Krzyżowa i po niej Msza św.
9.Tradycyjnie wszystkim solenizantkom/ tom, jubilatkom / tom tego tygodnia składam serdeczne życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.