Dnia 29.12.2013r. odbyło się spotkanie opłatkowe parafialnego Kręgu biblijnego. Rozpoczęliśmy  radosny czas bożonarodzeniowy. Spotkanie rozpoczął ks. Bogdan od przeczytania fragmenty z Ewangelii wg. św. Mateusza... Z narodzeniem Jezusa Chrystusa było tak... Czas mijał bardzo szybko na wspólnym kolędowaniu, słuchaniu wspomnień i ciekawych rozmowach. Nie zabrakło również pysznych potraw przygotowanych przez uczestników Smile. Wielką niespodzianką był wstęp Pań El, które grały na flecie i fletni pana- mamy nadzieje, że nie ostatni raz.


 
     Okaż nam, Panie, łaskę swoją i daj nam swoje zbawienie.
 
 
 
Bp. Zbigniew Zieliński
 
 
więcej informacji
 
MODLITWA ZA DIECEZJĘ
Panie Boże, dziękujemy Ci za nasz koszalińsko-kołobrzeski Kościół. 
W nim Ciebie wyznajemy  uwielbiamy. 
Daj żywą wiarę i miłość mojej rodzinie, naszej parafii i całej diecezji. 
Zjednocz wszystkich na modlitwie i przy eucharystycznym stole. 
Powołuj i umacniaj głoszących Ewangelię. 
Spójrz miłosiernie na chorych, bezrobotnych i zagubionych duchowo. 
Maryjo, nasza Skrzatuska Pani,święci Wojciechu i Maksymilianie, módlcie się za nami. Amen.

Sakramenty

Ciekawe linki

 

 

 

 

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.