OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 18.08.2019

1. INTENCJE - 18.08.2019 XX Niedziela zwykła - Rok C
8.00 BIESOWICE + + z rodzin: Brandt Stramel Drozdalski i Lewandowski
9.30 PŁOCKO + + Bolesław Bogdan Bogumiła Radek Barszcz
11.00 PRZYTOCKO W intencji Jubilatek Anny i Olgi w 13 r. urodzin o błogosławieństwo
12.30 BIESOWICE + + Zofia - 12 r. śmierci - Stanisław Pilarski

2. INTENCJE - 25.08.2019 XXI Niedziela zwykła - Rok C
8.00 BIESOWICE + Zygmunt Rychliński
9.30 PŁOCKO W intencji Jubilatów Anny i Piotra w 15 r. ślubu z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla nich oraz ich dzieci
11.00 PRZYTOCKO Brak intencji
12.30 BIESOWICE + + Genowefa Gańska, Wiktoria Piotr Wentowski

3. Biesowice / Płocko / Przytocko - serdeczne Bóg zapłać za sprzątniecie kościoła / kaplicy celem przygotowanie go / jej na dzisiejszą liturgię.
4. Polecam Gościa Niedzielnego, który są do nabycia po Mszy św.
5. Biesowice - ze względu na wyjazd ks. proboszcza w tym tygodniu Msza św odbędzie się jedynie w piątek. W tym dniu od g. 16.30 półgodzinna adoracja w intencji powołań, potem o g. 17.00 Koronka do Miłosierdzia B i Msza św. - intencja jest wolna
6. Płocko - ks. proboszcz zaprasza w piątek na Mszę św. na g 18 30 i rozpocznie się ona Koronką do Miłosierdzia B. Intencja: za + Mariana Stepniewskiego w 20 r. śmierci oraz Jego syna Zbigniewa.
7. Ze względu na nieobecność ks. proboszcza, prosił on by w razie ewentualnego pogrzebu kontaktować się z ks. Jackiem Gierszewskim proboszczem Parafii Barcino.
8. Płocko / Przytocko - zbliża się wielkimi krokami kolejny Festyn Parafialny w Biesowicach, stąd w przyszłą niedzielę po Mszach będzie można nabyć okolicznościowe cegiełki.
9. Wszystkim solenizantkom / tom oraz jubilatkom / tom tego tygodnia składam życzenia wszelkiego błogosławieństwa Bożego.